سوالات متداول



پیش فاکتور یا فاکتور رسمی صادر می کنید؟

بله، بسیاری از استعلام ها ابتدا بصورت پیش فاکتور صادر می شود که در صورت توافق طرفین بر روی قیمت، جزئیات کالا (دتایل) ، شرایط و زمان تحویل کالا ، پیش فاکتور به فاکتور یا قرار داد رسمی تبدیل می گردد.

آیا نمونه دستگاه یا نمونه تولید دارید؟

بله، در صورت درخواست نمونه دستگاه می توانیم از تولیدات شرکت برای شما تصویر یا فیلم ارسال نمائیم و یا با توجه به آدرس شما می توانیم از کارگاه یا کارخانه هایی که در شهر شما از ما خرید داشته اند کسب اجازه بازدید داشته باشیم.

می توانیم مراجعه حضوری جهت بازدید از مجموعه یا تولیدات شما داشته باشیم؟

بله حتما، در صورت نیاز می توانید با هماهنگی قبلی از خود شرکت و یا خط تولید ایرانا کالا بازدید حضوری انجام دهید. بسیاری از سوالات یا ابهامات شما از طریق متن، تصویر و یا فیلم در سایت یا کانال های معرفی شرکت موجود می باشد.

شهرستان هستم و امکان حضور در محل شما برایم امکان پذیر نیست می تونم غیر حضوری خرید داشته باشم؟

تمام تلاش مجموعه ایرانا کالا برای راحتی شما می باشد. بسیاری از مشتریان ما غیر حضوری ثبت سفارش می کنند. مطمئنا ما از طریق کانال های ارتباطی برای شما تصویر و فیلم دستگاه، آموزش و نحوه کاربری را می فرستیم.

گارانتی یا پشتیبانی پس از فروش هم دارید؟

تمام ماشین آلات تولید شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند که به صورت کتبی و رسمی تقدیم می گردد. نحوه نگهداری و سرویس نیز آموزش رایگان داده می شود. در صورت نیاز اکیپ راه اندازی نیز در محل شما حضور خواهند داشت.